Shifër marramendëse, s'do ta besoni sa e ka rrogën "Betim Spërdhima"
Pëlqej
Të gjithë e duam personazhim simpatik të “Portokallisë” Betim Spërdhimën.

Por a e dini sa paguhet ai për këtë?

Aktori që luan këtë personazh është Rezart Veleshnja.

Me anë të një postimi në Facebook ai ka bërë një paralelizëm të politikës dhe është kthyer vite para kur ishte i vogël.

Por gjatë replikave me komentuesit, Rezarti ka zbuluar sa paguhet në muaj.

"Të paska zënë ngushtë kësti i kredisë këtë muaj", -i shkruan një komentues.

"S'kam kredi plako, e kam rrogën 3 milion e gjysmë në muaj. Po pata edhe unë kredi nuk ka më shtet",- ia kthen aktori. /albeu.com/

Shtuar më 18/08/2017, ora 09:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori