Shfaqet pa të brendshme poshtë fustanit, modelja e kolme "çmend" kalimtarët (FOTO LAJM)

Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollyëood. Të enjten mbrëma.

Modelja e kolme u shfaq e veshur me një fustan transparent, ku dukej qartë se nuk kishte veshur reçipeta dhe zbulonte tangat.

Shoqja dhe ish-e besuara e Kylie Jenner, dukej e mrekullueshme me veshjen e tejdukshme dhe me siguri ia arriti qëllimin që të vihej në qendër të vëmendjes.

23-vjeçarja gjithashtu nuk kishte harruar që të vendoste edhe një maskë, duke u kujdesur kështu për veten dhe të tjerët, në mënyrë që të ndalojë përhapjen e pandemisë Covid-19.


Shtuar më 17/10/2020, ora 09:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori