Shëtitja e parë më Ajkën, Xhensila publikon foton e Besit

Aktori i humorit Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj, u bënë prindër për herë të parë.

Xhensila solli në jetë vogëlushen Ajka, për të cilën çifti ka treguar se ndihen në qiellin e shtatë.

Prindërit e rinj nuk i kursyen dedikimet emocionuese për te voglen e tyre.

Këtë here Xhensila ka ndarë një foto te vogëlushes me Besin. "E gjithë bota në dy njerëz" shkruan kengëtarja krah fotos. /albeu.com/
Shtuar më 27/07/2018, ora 22:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori