Sherri Nano-Ilda, flet për herë të parë Shakohoxha
Debati publik mes Ilda Bejlerit dhe Mustafa Nanos ishte pr një koh të gjatë kryetemë ne media dhe rrjete sociale.

Kjo pasi Nano vetëm pak kohë më parë bëri koment për veshjen me të cilën Bejleri u shfaq në një studio sportive.

Për këtë debat ka dhënë komentin e tij edhe gazetari Dritan Shakohoxha.

I ftuar në “INTV”, Shakohoxha e vlerësoi Bejlerin si super gazetare duke thënë se ajo ka 13 vite në këtë profesion dhe nuk ka pas të diskutohet çfarë ka veshur më shumë se çfarë bën.

“Ilda është një super gazetare, shumë e zonja, shumë profesioniste. Ka 13 vjet që punon gazetare edhe nuk ka pse të diskutohet ca ka vesh më shumë se çfarë bën”, u shpreh Shakohoxha.
Shtuar më 08/06/2018, ora 21:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori