Sherri me Anna Likën, këngëtarja Fifi i kthehet me një "urim"
Pas sulmit të aktores Anna Lika dhe ofendimeve fuçi uthulle, bullicë, ka reaguar edhe këngëtarja Fifi.

E ftuar në “Pop Culture” këngëtarja vendosi t’i japë një përgjigje publikisht Annës duke u shprehur: “Annes thjesht i uroj suksese në jetë dhe urojenergjia negative t’i zbutet. Edhe më duket se ajo në të gjitha intervistat ka thënë se kërkon burrë. Ishalla e gjen o motër se ashiqare të hiqet energjia negative. Edhe qetësohu se jeta është e bukur, nuk duhet marrë aq seriozisht”.
Shtuar më 21/10/2018, ora 11:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori