Sherri i bujshëm Ermal-Besi, reagimi epik i Noizyt (FOTO LAJM)

Fundviti i ka gjetur dy aktorët më të njohur shqiptar të përfshirë në "sherr" më njëri tjetrin.

Njëri hidh e tjetri prit, Ermali dhe Besi kanë zënë vendin e parë në titujt kryesorë, ku të dyshuarit kryesorë të këtij "sherri" janë filmat e secilit.

Konflikti nisi si pasojë e deklaratave jo të lehta të Bes Kallakut në "Shiko Kuh Luan", të shtunën që lam pas, shkruan Albeu.com

Si fillim aktori e nisi me Encën duke deklaruar se ajo (që luan në filmin e Mamaqit) ka "ballkonin" dhe Bleona (e cila ishte protagoniste në filimin e Kallakut) është profesioniste.

Por më pas bëri deklaratën drejtpërdrejt për Ermalin ku u shpreh se Mamaqi bën biznes e Besi komedi.

E kështu reagimet në rrjet si nga Mamaqi, Enca dhe vetë Besi spatën të sosur.

Por, vihet rer edhe një përfshirje e VIP-ave në komente dhe ai që bie në sy është i Noizyt.

Reperi duket se e ka marrë më shaka këtë situatë dhe komenti i tij është:

Repistat ta thojnë në fytyrë. S'ke faj. Unë them Ermal Mamaqi vs Bes Kallaku në ring. Kush fiton?

Por edhe Mamaqi nuk ka nguruar ti përgjigjet me shaka.

"Ça ke që futesh ti? Diss e ki...", shkruan moderatori./albeu.com

Shtuar më 31/12/2019, ora 11:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori