Sherr për gjoksin, Rike Roçi i kthehet fanses: Plasi sytë... (FOTO LAJM)
Rike Roçi është që nga kompeticioni i Big Brother është kthyer në një nga femrat më të komentuara në rrjet.

Por duket se në Instagramine saj ka edhe nga ata njerëz që nuk e pëlqejnë.

Së fundmi Rike Roçi ka patur një “përplasje” me një ndjekëse të saj në Instagram.

Ndjekësja i shkruajti se ajo ka bërë ndërhyrje plastike në trup: “He mi se edhe ti e bere je, ke bere hunden dhe gjoksin”.

Si kundërpërgjigjje, Rike Roçi ka publikuar një foto duke shkruar: “Ja mi shoqe e dashur, ne mengjes kjo foto plasi syte… Cfare sheh te bere ti ketu? Apo sheh qe jane te gjitha te bera dhe nuk ju besohet kush eshte natyrale vertete… S’kam asgje te bere une”. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2019, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori