E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
Sherr mes reperëve shqiptarë në mes të koncertit
Të mërkurën mbrëma është ndërprerë koncerti i Kidës, Mozzik-ut dhe Getinjos në Podujevë, kjo pas një sulmi me koktej molotovi. Mediat kosovare shkruajnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:20, ku dy persona kanë hedhur shishe me koktej molotov, për të penguar koncertin.

Mediat roze shkruajne se bëhet fjalë për një reper të ri me emrin Read, i cili ka përdorur mjete të forta duke lënë dy njerëz të plagosur.

Mozzik dhe Readi janë përfolur për një konflikt gjashtë muaj më parë, pasi Mozzik publikoi fotot e krahut të tij të lënduar. /albeu.com/

Shtuar më 28/07/2016, ora 12:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori