Sherr mes Ramosajve dhe Hadergjonajve? Reagon Albëria

Pak ditë më parë, pati zëra se në “sherrim” midis kushërirave Beatrix – Anxhelina ishte përfshirë edhe Albërije Hadërgjonaj, nëna e Anxhelinës dhe tezja e Beatrixit.

Në një botë ku Instagram-i (s)tregon gjithçka, fakti që Albërija dhe Beatrix nuk e ndiqnin më njëra-tjetrën, ngriti dyshime. Megjithatë, sipas Albërijes gjërat janë siç kanë qenë.

E kontaktuar nga Prive, ajo i ka mohuar thashethemet duke theksuar se vajzat duhen shumë.

Atëherë, pse nuk e ndjekin më njëra-tjetrën?: “Këtë gjë e dinë vetëm ato.”
Shtuar më 16/12/2018, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori