“Shën Valentini” ndryshe i Beyonces
Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy festojnë së bashku ditën e të dashuruarve kanë “Shën Valentinin”. Përmes një fotoje të postuar në rrjetin social Instagram, diva e muzikës, Beyonce tregon se nuk ka dashuri më të madhe se kjo.

Nga fotoja dallohet se fytyra e Beyonce dhe Blue Ivy janë të mbuluara me flutura të vogla.

Artistja e këngës “Love on top” u paraqit në mënyrë të shkëlqyer në “Gramy” teksa interpretoi live me Kanye West. /albeu.com/
Shtuar më 15/02/2015, ora 14:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori