Sheiku i bën dhuratën e parë Rihannës. do habiteni (FOTO LAJM)
Romanca mes Rihannës dhe sheikut Hassan Jameel u bë objekt i diskutimeve kudo në media dhe rrjete sociale.

Çifti duket shumë i dashuruar me njëri- tjetrin, por ka pasur dhe nga ata skeptikë, sipas të cilëve Rihanna është në një lidhje me të vetëm për paratë.

Dhe shumë kush mund të ketë të drejtë të mendojë se tashmë pas lidhjes me Jameel, Riri do të mbulohet nga dhuratat e shtrenjta.

Pavarë sisht kë saj duhet thë në se vajza e bukur nga Barbadosi mund të blejë gjtihcka që do etë por dhuratat janë ndryshe.

Ai i ka dhuruar vajzës nga Barbadosi një arush të madh, mbi të cilin ka vendosur dhe një trëndafil të kuq.

Tashmë, kur ai të shkojë në udhëtime për shkak të angazhimeve të shumta, Rihana do te gjejë ngushëllim të arushi, që do t’ia shuajë sado pak mallin. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori