Sharmante në mes të detit, komentuesi ngacom Françeska Jaçen për të brendshmet (FOTO LAJM)

Françeska jaçe është një ndër banoret më të zhurmshme të "Big Brother" e cila nuk ka ndaluar asnjëherë duke bërë buj për mediat rozë.

Pronare e një agjensie udhëtimi dhe fotomodele, Françeska i ka krijuar vetes mundësinë për të qenë gjithonë në pushime liksoze.

Fotot e fundit në Instagramin e modeles janë nga Capri i Italisë ku si gjithmonë ka nxitur komentuesit.

Në mes të detit mbi jaht Françeska mban veshur një fustan të kuq ku vihet re mungesa e të brendshmve dhe pamja e saj është mjaf sharmante.

Por komentuesit si gjimonë nuk e lenë rehat.

"Boja me dor rrushi boja se pa breke je ku i dihet ke nai fat te mire ", shkruan ndjkësi. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2019, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori