Sharapova është sërish single
Tenistja bukuroshe ruse Maria Sharapova i ka dhënë fund historisë së dashurisë me Sasha Vujaçiç. Lajmin e ka bërë të ditur vetë basketbollisti slloven, i cili gjatë verës 2011, braktisi Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të pranuar ofertën e skuadrës turkeEfes Pilsen.

Duket se një prej shkaqeve kryesore që sollën dhe ndarjen e çiftit ishte largësia mes tyre edhe pse pak javë më parë flitej edhe për një martesë të mundshme. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2012, ora 18:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori