Shampanjë dhe muzikë të mirë në jaht, "Vjollcat" mblidhen për ditëlindjen e Luanës (FOTO LAJM)

Moderatorja Luana Vjollca ka festuar gjatë ditës së sotme ditëlindjen e saj.

Këtë ditë të shënuar ajo ka vendosur ta festojë me familjen e saj dhe motrat në një jaht në jug të vendit. Herë pas here Luana ka publikuar video dhe foto duket treguar sesa mirë janë duke ia kaluar së bashku. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori