Shakira dhe Pique në mision për fëmijët e varfër (FOTO LAJM)

Shakira tashmë është në një mision për të ndihmuar të gjthë fëmijët e varfër. Një ide që ka lindur që në vitin 2013, po gjen tashmë një zbatim edhe më të gjerë. Shakira dhe partneri i saj, futbollisti Gerard Pique, janë duke promovuar iniciativën e tyre për të ndihmuar fëmijët në nevojë.

“Tashmë që jemi në pritje të fëmijës së dytë, e kuptojmë rëndësinë e tyre dhe duam të kontribuojmë në venitjen e varfërisë nëpër botë, duke ndihmuar fëmijët e varfër të paktën me ato gjëra që u duhen për të mbijetuar, gjë që duhet ta bëjnë të gjithë ata që i kanë mundësitë”, bën me dije Shakira. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2015, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori