Sfidën më të fundit të internetit e fiton këngëtarja shqiptare

Këngëtarja Linda Halimi njihet për luftën e saj me kilet e tepërta.

Por tashmë ajo jo vetëm që ia ka dal mbanë, por edhe motivon ndjekësit e saj në rrjetet sociale që të bëhen ndryshimi që duan tek vetja.

Pavarësisht kësaj, artistja nga Kosova, e cila po ndjek karrierën në Shtetet e BashkuaraAmerikës, nuk harron kurrë origjinën apo sesi ishte përpara se të humbiste peshë në mënyrë drastike.

Ajo është pjesë e sfidës 10 year challenge, dhe për ne e ka fituar. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2019, ora 22:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori