Serena Williams flet për komplikacionet që kishte vajza e saj kur lindi (FOTO LAJM)

Edhe pse u duk se Serena Williams ishte shumë e lumtur dhe lindi pa probleme në fakt ajo ka zbuluar ditën e sotme se gjithçka ka qenë shumë e vështire shkruan Albeu.com.

Mesa duket vajza e saj Alexix ka pasur disa komplikacione dhe Serena gjithashtu.

Vetëm ditën e sotme ajo ka vendosur të postojë në Instagram fotografitë e vajzës së saj dhe ka treguar se ajo ka lindur nën peshë.

Williams ka treguar gjithashtu se i është dashur që të bëjë gjilpëra edhe vetë pasi gjendja doli disa herë jashtë kontrollit.

Tani fatmirësisht edhe Serena dhe vajza e vogël Alexix janë mirë dhe pas gjashtë ditësh kanë lënë spitalin për të shkuar në shtëpi. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 17:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori