"Më dashuro", vajza e Niko Peleshit surprizon si rrallëherë me pozat sensuale (FOTO LAJM)

Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe është një vajzë vërtetë e bukur.

Aleksia ka treguar se është edhe mjaft e talentuar madje ajo ka botuar një libër me poezi në anglisht.

Ndryshe nga moshataret e saj, Alkesia është mjaft e rezervuar me potimet në Instagram dhe disi më e tërhequr për të reklamuar jetën e luksit.

Por së fundmi bukuroshja ka surprizuar ndjekësit me fotot më bikini nga plazhi dhe së fundmi nga një pishinë e mbyllur ku edhe përshkrimi është mjaft surprizues:

"Më dashuro sikur më zotëron", shkruan Aleksia./albeu.com/

Shtuar më 26/08/2020, ora 16:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori