Sëmuret Dafina Zeqiri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Janë pothuajse çdo ditë të angazhuar rreth profesionit të tyre.

Artistët tanë gjejnë pak kohë për relaks apo për të qëndruar në ambientet familjare.

Por, në disa raste ata detyrohen të lënë pas çdo aktivitet ngase kështu ua kërkon gjendja shëndetësore.

Këngëtarja Dafina Zeqiri pas koncertevetrojet shqiptre dhe pushimit në Suedi, është sëmurë nga gripi.

Në Insta-Story ajo ka postuar një fotografi në të cilën ka treguar se si duket në këtë gjendje. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori