Selena Gomez shpallet femra e vitit nga Billboard

Pëlqej
Selena Gomez për herë të parë është nominuar nga Billboard si gruaja e vitit.

Në versionin total Black dhe një dekolte mahnitëse ish ylli Disney tregon se është kthyer në formë të mirë pas trasplantit në veshka verën që kaloi

Shumë e duartrokitur në Ama 2017, ku ajo këndoi, duke treguar look-un e saj biond platin Selena Gomez duket se ka rinisur jetën e saj profesionale dhe jo vetëm.

Fundi i marrëdhënies me The Weekend ka koençiduar me afrimin me ish të dashurit historik Justin Bieber, me të cilin thuhet se janë lidhur sërish.

Gjithçka duket se e ka bërë mirë Selena, aq sa Bilboard e ka klasifikuar si gruan e vitit, njësoj si Madonna, Lady Gaga, Taylor Sëift dhe Beyonce.
Shtuar më 24/11/2017, ora 17:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori