Selena Gomez shfaq format seksi në plazh (FOTO LAJM)

Selena Gomez është paraqitur si një yll i Baywatch derisa ka mbajtur një mbrëmje beqarie në Meksikë

Ajo e ka përsëritur dukjen e saj seksi që e ka pasur si në kohën e Pamela Anderson më 1990.

Këtë moment këngëtarja dhe aktorja e ka paraqitur me një seri fotosh në bikine të kuq, të cilat mandej i ka shpërndarë nëpër Instagram.

Këngëtarja 26 vjeçare ka treguar fizikun e saj të jashtëzakonshëm derisa duket se është kthyer në formë pas disa viteve.
Shtuar më 02/07/2019, ora 23:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori