Selena Gomez e thotë hapur: Jam ndjerë e dhunuar në Disney
Pëlqej
Padyshim që të gjithë i njohin rolet e bukura të Selenës në Disney dhe të gjithë e pëlqejnë vajzën e ëmbël që ajo shfaqte atje.

Por mesa duket në prapaskena gjithçka ka qenë më e vështirë seç dukej. Pas kaq vitesh Selena ka treguar se ndihej vërtet e dhunuar në atë kohë përcjell Albeu.com. .

Ajo tregoi se njerëzit në fakt mendojnë se vetëm dhuna fizike është ajo që vërtet dhemb por gabohen, dhuna psikologjike dhemb gjithashtu.

Isha vetëm 15 vjeç dhe ndihesha e dhunuar. Thjesht nuk kishte lidhje me artin që unë kisha brenda vetes.

Mbaj mend që në atë kohë sa herë që shkoja në plazh burra të rritur më fotografonin dhe fotot e mia shfaqeshin nëpër revista.

Unë isha vetëm një fëmijë- është shprehur Selena e përlotur. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 12:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori