Selena Gomez befason fansat, ranon publikisht nga cila sëmundje vuan (VIDEO)
Këngëtarja e njohur e showbiz-it të huaj, Selena Gomez ka rrëfyer me anë të një videoje live në Instagram së bashku me miken e saj Miley Cyrus se pas kaq kohësh është diagnostikuar me bipolaritet.

“Pas shumë vitesh që kalova një sërë gjërash, kuptova se vuaja nga bipolariteti”, është shprehur 27-vjeçarja.

Ky lajm i ka befasuar ndjekësit e Gomez, të cilët e kanë vlerësuar sinqeritetin e këngëtares.

Kujtojmë se Selena ka pohuar në intervista të ndryshme se e ka përjetuar keq ndarjen nga Bieber dhe iu desh një kohë e gjatë për t’u rikuperuar.
Shtuar më 04/04/2020, ora 11:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori