Selena e la për Justinin, The Weeknd tenton ta bëjë xheloze por dështon
Pëlqej
Të premten mbrëma në Los Angeles, The Weeknd u pa rastësisht duke ecur dorë për dore me ish të dashurën e Justin Bieber, Yovanna Ventura. ǒrrjetë që thurin këta njerëz. Justin i mori ishin, atë i bën dhe The Weeknd.

“The Weeknd erdhi në festën e French Montanta-s dhe gjatë gjithë kohës ndenji dorë për dore me Yovanna-n. Erdhën bashkë, ndenjën bashkë, u vërdallosën bashkë, gjithmonë dorë për dore. Po e shfaqte si trofe. Donte që të gjithë të dinin se ishte aty me të,” tha një burim pranë tyre.

Ky është rasti tipik i atij momentit pas ndarjes ku do t’i tregosh ishit sa mirë je pa të, sa bukur po ia kalon, ç’të dashur të re ke zënë. Kot mundohesh The Weeknd. Ta shohim vuajtjen në sy.
Shtuar më 14/11/2017, ora 16:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori