Seldi kapet “mat” në plazh me këngëtaren shqiptare
Seldi është komentuar shpesh për jetën private dhe të dashura
Prej disa kohësh këngëtari përflitet se është në një lidhje me Mimoza Shkodrën mirëpo kjo e fundit në një intervistë pak kohë më parë e mohoi.

Megjithatë ditën e djeshme çifti është kapur mat në Sarandë krah njëri tjetrit duke shijuar perëndimin e diellit. Sipas deshmitareve ata shfaqen shumë të dashuruar.

Është e qartë tashmë se Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra janë çifti më i ri në shoëbiz. /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2017, ora 18:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori