Seldi i përkushtohet pamjes, harron këngën (FOTO LAJM)

Ndonëse ende nuk ka lajmëruar për ndonjë projekt të ri muzikor, Seldi i cili u bë i njohur në "Big Brother Albania" qëndron aktiv me fansat aktualisht vetëm duke publikuar foto.

Në rrjetin social Facebook ai është shumë aktiv, e ndërsa ka treguar se ka ndryshuar paraqitjen e tij, duke prerë flokët më shkurt.

Për momentin kjo duket se është e reja e tij, teksa është bazuar tek stili i flokëve dhe jo tek ndonjë këngë e re. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2014, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori