Seldi dhe Mimoza vijnë me projekt të ri (FOTO LAJM)

Mimoza Shkodra dhe Seldi janë një nga çiftet simpatik të shoëbizit shqiptar.

Pas bashkëpunimit të parë ata duket se do të sjellin një tjetër projekt të ri.

Ata kanë publikuar foto nga xhirimet e klipit ku gjithashtu duken më të dashuruar se kurrë. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 15:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori