Selami Kolonjës i thyhet dhe vidhet makina (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur Selami Kolonja është shokuar pas qëndrimit në vendin tonë, pasi i ka ndodhur një situatë e pakëndshme. Pasi e ka parkuar makinën e tij, ai sëbashku me familjen është drejtuar për tek "Syri i kaltërt". Aty ka qëndruar për një orë dhe kur është kthyer tek makina ku e kishte të parkuar në një vend publik është shokuar nga ajo që kishte ndodhur.

"Të dashur miq ! Dje isha me familjen time tek "Syri i kaltër (për rreth një orë) s'kishim qënë ndonjëherë më parë dhe u kënaqëm shumë me bukuritë e natyrës mahnitëse që Zoti e ka falur !

Por kur u kthyem tek vetura të cilën e kisha parkuar në vend publik, e kishin thyer xhamin dhe kishin marrë sendet tona personale ! U tronditëm shumë nga ky akt i shëmtuar (e sidomos e vogla ime Majsela).

Lajmëruam policinë e Delvinës të cilën e pritëm për rreth 1 orë e gjysëm dhe nuk erdhi në vendin e ngjarjes! Ky reagim që po bej i dedikohet të gjithë atyre që kanë në plan që të shkojnë në atë vend, të bëjnë kujdes me makinat dhe me sendet personale, në të kundërt do ta pësojnë nga vjedhësit e ndyrë dhe pa mëshirë !!!", ka qënë reagimi i tij në Facebook. /albeu.com/

Shtuar më 23/08/2014, ora 09:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori