Së shpejti nis "Edicioni Veror", Eni Shehu rikthehet në ekran (VIDEO)
Një nga emisionet më të ndjekura verore do të nisë së shpejti transmetimin. “Edicioni Veror”, nën moderimin e Eni Shehut, rikthehet për të 8-tin vit radhazi në ekranin e “Abc News”.

Ka qenë vetë Shehu që me anë të një postimi surprizë në Instagram-in e tij ka ndarë promon që lajmëron nisjen e sezonit të ri të programit. Duke e nisur me një retrospektivë me intervistat dhe momentet më të bukura të emisionit, moderatori bën me dije se sezoni i ri do të jetë si kurrë më parë.

Fill pas kësaj bën një hedhje me parashutë, kështu që besoj se kjo i thotë të gjitha.
Shtuar më 17/06/2020, ora 22:26

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori