S'e ftoi në dasmë se kishte frikë se vinte e zhveshur, reagon aktorja
Pëlqej
Ditën e sotme martohet aktorja e spektaklit të humorit "Apartamenti 2XL", Cubi Metkaj u vesh me një fustan të bardhë duke bërë të gjithë të mendojnë se u martua.

"Ja erdhi dita o Cubi Metkaj", shkruan Turjan Hysko sipër fotos ku aktorja e njohur e humorit shfaqet e veshur me fustan të bardhë.

Edhe kolegia e saj Eliona Pitarka me shaka i ka shkruar që ti vijë turp që se mori në dasmë, duke treguar kështu se në fakt është një projekt dhe jo martesë vërteti.

"Të më vije lakuriq në dasmë sic e ke zakonti"-i ka kthyer me shaka Cubi. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori