S'do ta besoni kurrë, sa vjeç mbush sot Rozana Radi (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi, ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin dhe karizmën e saj.

Sot ajo feston ditën e lindjes dhe ka zbuluar me anë të një postimi moshën e saj.

“Në këto 41 vite më e mira që kam bërë për veten time është jeta”, shkruan ajo në foton ku shfaqet me një fustan që i nxjerr në pah format elegante trupore.

Duket se vitet kanë ndaluar për këngëtaren e njohur, pasi koha kalon por ajo mbetet gjithmonë mjaft në formë.
Shtuar më 06/07/2020, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori