Scarlett Johansson bëhet nënë, lind vajzën Rose (FOTO LAJM)

Aktorja e mirënjohur amerikane Scarlett Johansson është bërë nënë, ndërsa ka sjellë në jetë vajzën Rose.

29-vjeçarja dhe i fejuari i saj Romain Dauriac nuk duan që ta rrisin fëminë e tyre në qëndër të vëmëndjes. Një përfaqësues i çiftit ka deklaruar se Scarlett dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Johansson dhe francezi Dauriac, ish-gazetar, janë njohur në vitin 2012 dhe në muajin mars të këtij viti u bë publik lajmi se Scarlett ishte shtatzënë. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2014, ora 09:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori