Saranda nën pushtetin e flakëve, Bes Kallaku: O sa romantike! (VIDEO)

Shum gje e bukur, rruges per Sarande. Si i kan bo kaq bukur a????

A post shared by bes kallaku (@bes_kallaku) on


Pëlqej
Situata tragjike e zjarreve në pothuajse të gjithë territorin e Shqipërisë nuk i ka shpëtuar i ka shpëtuar nga vëmendja as humoristit Besar Kallaku.

Humoristi ka publikuar nj video në të cilën duket Saranda në flakë dhe ai dëgjohet teksa thotë duke ironizuar: Ka lezet rruga për Sarandë!
Shumë romantike e! O sa romantike! /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2017, ora 23:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori