Sara publikon foton epike, çfarë do t'i mungojë pas shtatzënisë (FOTO LAJM)

Prej muajsh Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë vendosur në qendër të mediave pas lajmit se do bëhen prindër për herë të parë.

Sara nuk është treguar aspak e kursyer në këtë periudhë të veçantë duke ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale detaje nga shtatzënia, që nga këshillat te problemet shëndetësore dhe te fotot e bukur që nuk i kursen.

Ah, po! Edhe momente funny, si ky i fundit për shembull…

Sara ka postuar një foto në Instastory, ku shihet teksa po ha rrush, mirëpo po mban tasin mbi barkun e rrumbullakosur:

Ja një nga gjërat që do më mungojë pas shtatzënisë,- ka shkruar ajo me humor.

Disa ditë më parë, çifti më IN i shoëbizit realizoi një super baby shoëer, me të ftuar figura publike, njëherazi dhe miq të tyre, duke festuar deri vonë me këngë e valle.

Ndërkohë, ditën e djeshme reperi ka ndarë në Instagram një foto të ekos, duke na paralajmëruar për një këngë dedikuar vajzës së tij që do publikohet më 10 tetor.

Shtuar më 08/10/2020, ora 15:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori