Sara Kapo: Nuk bëj seks me shqiptarë, por vetëm me të huaj (VIDEO)
Pëlqej
E ftuar në emisionin ‘Kush paguan’ të drejtuar nga moderatori Rudi Hizmo, Sara Kapo është rrëfyer edhe se me kë ka bërë seks për herë të fundit.

Ajo ka rrëfyer shumë për eksperiencat e saj seksuale dhe se si i pëlqen organi gjenital tek një mashkull. /albeu.com/
Shtuar më 01/01/2018, ora 19:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori