Sara Kapo në mbledhjen e "Top Show"?
Vajza e aktores Ema Andrea është parë këto ditë në korridoret dhe zyrat e "Top Channel".

Modelja e klipit të Flori Mumajesit, bukuroshja Sara Kapo mendohet se do të jetë opinionistja e ardhshme e "Top Show". Krahas televizionit, Sara Kapo është duke luajtur edhe në një film të ri. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2016, ora 11:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori