E FUNDIT/ Sherr me armë në Bulqizë, 1 i plagosur
Sara Kapo e para femër shqiptare që e pranon: Kam tradhtuar
Sara Kapo ka qenë ftuar në Thumb ku ka treguar disa detaje për jetën e saj private.

“Kam tradhëtuar dhe jam ndjerë shumë keq madje kam shkuar i kam thënë më fal, e di që nuk është e lehtë të falësh një tradhëti por që herën e parë që e kam bërë nuk e kam bërë më se e kam më të rëndësishme të kem ndërgjejgjien time të pastër sesa një qejf të momentit”, është shprehur ajo.

Më tej ka rrëfyer dhe një rast kur partneri i saj e ka tradhëtuar me një tjetër dhe ka ironizuar faktin se si ai i ka kërkuar falje.

“Më kanë tradhëtuar, nuk është e bukur por kthehen më pas. Më fal më fal vijnë të qajnë poshtë pallatit e kështu gjërash”.- ka thënë Sara duke qeshur. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2018, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori