Sara Hoxha tregon sekretin për një fëmijë inteligjent

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha duket se ndihet shumë e lumtur tani që është bërë nënë.

Që prej ardhjes në jetë të London, Sara Hoxha ka treguar një devotshmëri për tu pasur zili.

Ashtu edhe sot, trashëgimtarja e Top Channel ka ndarë me ndjekësit e saj në instagram një teknikë për të zhvilluar inteligjencën e fëmijës.

Disa paleta me ngjyra, dhe vizatimi nëpërmjet gishtave është një mënyrë shumë e mirë për te zhvilluar aftësitë psikomotore të fëmijëve thonë psikologët dhe duket se ky informacion nuk i ka shpëtuar mami Sarës. Provojeni dhe ju, pasi kjo metodë ndihmon me të vërtetë.
Shtuar më 02/06/2018, ora 16:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori