Sara Hoxha tregon luftën me tre meshkujt në shtëpinë e saj (FOTO LAJM)

Mëngjeset e trashëgimtares së Top Medias janë shumë të shpejta që prej kohës kur ajo u bë nënë.

Këtë mëngjes Sara Hoxha ka shpërndarë për miqtë e saj në Instagram një nga zakonet e përditshme në shtëpinë e saj.

foto duket London Noor i vogël dhe Jobs qeni i Ledionit, të cilët duket se kanë një problem të vogël.

“Është një luftë e përditshme se kush do të hajë i pari!”, – shkruan Hoxha në Instagramshkruan Ekspress.

Dhe Ledioni nuk mund të mbetej pa komentuar ë këtë foto. Dhe ai ka 'hallin' e vet në këtë mes.
‘Kjo është arsyeja pse unë po humbas kaq shumë në peshë’ –ka shkruar ai.

Shtuar më 06/10/2017, ora 16:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori