Sara Hoxha rrëfen për herë të parë të vërtetën e dhimbshme për djalin e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lidhja mes trashëgimtares së Top Channel Sara Hoxha dhe moderatorit Ledion Lico padyshim që është një marrëdhëniet më të diskutuara në botën e shoëbizit shqiptar.

Ata tashmë janë bërë edhe prindër të një djali të bukur që quhet London Noor dhe ju mbushi jetët me gëzim ciftit.

Amaaskush sedinte se në fakt Sara Hoxha kishte pasur një lindje të parakoshme dhe se vogëlushi London Noor ka lindur 5 javë para kohe

Për këtë eksperiencë të vështirë, Sara Hoxha, ka vendosur të flasë ditën e sotme, duke qenë se siç ka shpjeguar dhe ajo vetë, nëntori është muaji i ndërgjegjësimit për lindjen e parakohshme.

“Pesë javë më herët, London erdhi në këtë botë. Deri në atë kohë, kisha lexuar djetra libra dhe kisha parë lloj-lloj videosh, por asgjë nuk mund të më kishte përgatitur për një fëmijë të parakohshëm. Edhe pse kishte një peshë të vogël dhe nuk ushqehej dot me gji, London dëshmoi se ishte luftëtari më i fortë që njoh. Të gjitha netët që e ruaja dhe e vëzhgoja nga afër nëse frymëmarrjen e kishte të rregullt ia vlejtën.

Nnëtori është muaji i ndërgjegjësimit për lindjen e parakohshme kështu që dhuroni një përqafim, jepni ndihma në maternitetin tuaj ose bëni gjithçka që keni mundësi për të mbështetur këto familje.”- ka shkruar Hoxha në postimin prekës." /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 16:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori