Sandri apo Renis Gjoka? Zbuloni kush paguhet më shumë
Pëlqej
Ai prej disa javësh është pjese e talent-show ''The Voice'' së bashku me artistin Aleksandër Gjoka.

Ermali e pyet për raportin me Sandrin në skuadër dhe sesi u bënë ata bashkë.

''Oferta na u bë dyshe që në fillim. Isha unë i pari që fola me produksionin dhe e mora Sandrin të mirëqënë që në fillim'' – tregoi Renisi ndërsa Ermali me shaka e pyeti nëse rroga është individuale e jo dyshe. A paguhet Aleksandri më shumë se Renisi? Shumë i sinqertë ai shton së nëse kjo do ishte e vërtetë do lumturohej për vet emrin që Sandri ka.


Shtuar më 25/02/2018, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori