Sandra Bullock bëhet bionde (FOTO LAJM)

Gjithçka ndodh për një arsye dhe duket se nuk e ka pasur aspak të vështirë aktorja Sandra Bullock të bëhet bionde. Aktorja fituese e çmimit Oscar është bërë bionde, kjo për dokumentarin "Our Brand Is Crisis" në New Orleans, Louisiana. 50-vjeçarja është duke luajtur rolin e një konsulenteje politike në pension, prodhim i George Clooney. /albeu.com/Shtuar më 24/09/2014, ora 13:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori