Samantës nuk i del e keqja nga Zerka e thumbon dhe Ronela Hajatin: Do të jesh si unë
Miqësia mes Ronela Hajatit, Joung Zerkës dhe Samanta Karavellës është prishur. Kjo gjë është konfirmuar sot nga kjo e fundit, e cila teksa ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, tha se nuk do bënte kurrë një bashkëpunim me dy ish-miqtë e saj.

Ajo ishte në një sifdë të vështirë të shkelte mbi peshk të ndenjur apo të thoshte dy emra dhe zgjodhi, Zerkën e Hajatin si këngëtarët që nuk do bënte kurrë bashkëpunim.

Samanta shtoi se Zerka e kishte qëlluar pa të drejtë në sfidën e pak javëve me parë në Paind Ball, prandaj zgjedh atë.


Po ashtu ajo ‘u detyrua’ nga moderatorët për të kënduar një këngë të Ronelës, dhe zgjodhi që të përgjigjej me vargje ironike: Ti don me kon’ si unë por veten nuk e jep, ti flen natën gjumë princi yt të len vet’.
Shtuar më 09/11/2019, ora 22:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori