Samanta Karavella habit fansat pa make up (FOTO LAJM)

Janë të rralla rastet kur artistët shqiptarë dalin hapur pa make up, ndaj foto apo video në raste të tilla bëhen lajme për mediat rozë.

I fundit është rasti i këngëtares Samanta Karavello, e cila ka postuar një foto pa make-up në rrjetin e saj social Snapchat.

“Pa filtra dhe pa makeup!”, shkruan Samanta në përshkrimin e fotos ku ka shfaqur tiparet e saj ujë dhe sapun.

Epo duhet pranuar që është vërtet simpatike dhe pa u kuruar. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2018, ora 23:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori