Sam Smith këshillohet nga Beyonce
Duket se kolegët e mirë japin dhe marrin këshilla nga njëri-tjetri. I tillë ka qënë edhe Sam Smith, i cili i është drejtuar mikeshës së tij më të mirë, lidhur me mundësinë për të rënë në peshë. Duket se çdo gjë ka qënë mjaft efektive, pasi diva i ka dhënë këshillat e duhura për një dietë të mirë.

Këngëtari britanik Sam Smith, i cili kohët e fundit ka rënë dukshëm në peshë, ka pranuar për The Sun se është këshilluar me Beyonce. 22-vjeçari ka thënë për gazetën se ka pasur një diskutim të gjatë dhe efektiv rreth ushqimit me këngëtaren 33-vjeçare, e cila i ka dhënë këshillat e duhura. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2015, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori