Salsano Rrapi shijon pushimet e para me vajzën
Salsano dhe Erjona, pak muaj më parë janë bërë prindër të një vajze, ndërsa janë kujdesur për ta mbajtur sa më të fshehtë jetën private.

Tani që vogëlushja është bërë 8 muajshe, çifti mund të gëzojë edhe rrezet e diellit dhe ujin e detit. /albeu.com/
Shtuar më 27/08/2016, ora 11:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori