Salsano Rrapi së shpejti baba
Pas një historie 10 vjeçare me bashkëshorten, aktori i humorit Salsano Rrapi së shpejti do të bëhet baba. Moderatori i spektaklit të humorit "Portokalli", Salsano Rrapi, dhe aktorja Erjona Kakeli janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, sipas burimeve të afërta nga miqtë e tyre.

Çifti i artistëve, të cilët kanë një histori gati 10-vjeçare dashurie, nuk dëshirojnë ta ndajnë me të tjerët këtë lajm nga jeta private, shkruan “Panorama”. Nuk dihet ende seksi i fëmijës, gjë që pritet të mësohet në javët në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2015, ora 14:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori