Salma Hayek tregon format seksi
Nëse është dikush që di si të thyejë internetin, ajo është Salma Hayek.

Aktorja meksikane tregoi format e saj me një bikini vjollcë gjatë një dite pushimi në det.

51-vjeçarja u tha 5.4 milionë ndjekësve të saj se e “adhuron oqeanin” në gjuhën spanjolle dhe atë angleze. /albeu.com/
Shtuar më 31/12/2017, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori