Sabri Fejzullahu feston 50 vjetorin e karrierës, dedikimi emocionues i Ermalit (FOTO LAJM)

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu dje festoi 50 vjetorin e karrierës muzikore.

Ai ka organizuar një mbrëmje të veçantë me miqtë dhe të afërmit e tij. Surpriza e Ermalit ka qenë ''qershia mbi tortë''.

''Urime 50 vjetorin krenaria e vendit tonë ..... e festofshim 50 vjetorin e karierës tem bashkë''.

Përveç fotos Ermali gjatë koncertit është shprehur se babai i tij ësthë shembulli që duhet ndjekur edhe nga fëmijët e tij. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2018, ora 11:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori