Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Sa paguhet në një dasmë? Irma Libohova jep përgjigjen epike
Pëlqej
Irma Libohova ka vetëm pak kohë që zhvilloi koncertin DIVAT.

E ftuar në emisionin “Kripë dhe Piper” me Alfion dhe Indritin, Irma Libohova foli për koncertin “Divat” dhe nuk kishte si t`i shmangej pyetjes se sa paguhet në dasma.

Kur e pyetën se sa paguhet për një dasmë Irma u përgjigj:

“Unë jam më e lira nga të gjithë, s’ke pyetur të tjerët.” /albeu.com/
Shtuar më 01/06/2018, ora 23:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori